Gyermeksziget Napköziotthonos Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Hanyi-menti Közoktatási Intézmény Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Gyermeksziget Óvoda Hevesvezekény

Az óvoda nyugodt, a lakosság összetételéből adódóan meghitt, barátságos hangulatú. A nevelés az Óvodai Nevelés Országos Alapprogramja és a Tevékenység Központú Óvodai Nevelési Program helyi igényekre, adottságokra adaptált nevelési programja szerint folyik. Helyi Önkormányzatunk jóvoltából a szülőknek csak a személyes jellegű dolgokat kell az oviba behozni (váltócipő, ruhazsák, pizsama) minden mást az Önkormányzat finanszíroz. Az étkeztetést az épületben működő, saját, felújított konyhán biztosítjuk, figyelembe véve az aktualitást és az egészséges étkezést amennyire anyagi keretünk megengedi. 2 fő, főiskolát végzett óvodapedagógus és egy fő szakképzett dajka biztosítja a gyermekek fejlődését egész nap folyamán.

Programjaink:

SZEPTEMBER: Falunap,

OKTÓBER: Szüreti mulatság, Őszbúcsúztató

NOVEMBER: Őszi kirándulás,

DECEMBER: Télapó, Karácsonyi vásár , Falukarácsony

FEBRUÁR: Farsang: mindenkit szeretettel várunk

MÁRCIUS: KI-MIT TUD? Óvodai verseny

ÁPRILIS: Húsvét,

MÁJUS: Anyák napja, Ballagás, Gyereknap
Az évet mindig közös kirándulással zárjuk a szülőkkel.

Óvodánkba mindenkit szeretettel várunk, mindig nyitva, bármikor betekintést nyerhetnek életünkbe.